Pass

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Milletvekili Çaturoğlu; Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İçerisinde pek çok güzellikleri ve nice hikmetleri barındıran Kurban Bayramına bir kez daha ulaşmanın huzurunu, sevincini ve bereketini yaşamaktayız.

Bayramlar, sevinci ve mutluluğu bir arada yaşadığımız,  dayanışmanın arttığı; toplum olarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuzu hissettiğimiz ve daha da güçlenmemizi sağlayan en müstesna günlerdir.

Her bayramda olduğu gibi bu bayramda da ihtiyaç sahiplerini, akrabalarımızın yanı sıra yetim ve öksüzleri, kimsesizleri, huzur evlerinde kalanları, şehit yakınlarını ve gazilerimizi ziyaret edip gönüllerini almalıyız.   

Özellikle, ülkemizin birlik ve beraberliğine kasteden, huzur ve asayişimizi sürekli tehdit edip her birimizi ateş altına almaya çalışan terör fitnesinin de ortadan kalkmasını Cenabı Allah’dan niyaz diyor, acıların yaşanmadığı bir bayram diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle Zonguldak halkının, milletimizin ve İslâm âleminin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik eder; bayramın başta ülkemiz olmak üzere İslâm âlemine barış, huzur, rahmet ve bereket getirmesini diler, saygılarımı sunarım.”

 

 


Haber Okunma Sayısı : 915
22.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın