Pass

Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Çaycuma Belde ve köylerde bulunan kasap, şarküteri ile marketlerin et satış reyonları İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Gıda kontrolörlerince denetlendi.

Yapılan denetimlerde; kasap, şarküteri ile  marketlerin et satış reyonlarının genel ve özel hijyen kurallarına uygunlukları, et ve et ürünlerinin uygun sıcaklıkta muhafaza edilip edilmedikleri kontrol edildi. Ayrıca satışa sunulan etlerde sağlık işareti mührünün olup olmadığı, kesim raporları kontrol edildi. İlçe Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Kurban Bayramında Belediye Mezbahanesi’nde kesilecek olan kurbanlık hayvanların Müdürlüğümüz veteriner hekimlerinin kontrolünde geçirilerek kesimi yapılacaktır. Müdürlüğümüz; Halkımızın güvenilir gıdaya ulaşması için kontrol ve denetimlerini sürdürmekte olup, tüketicilerin gıda ile ilgili her türlü ihbar ve şikâyetlerini Alo Gıda 174 hattına yapmaları için çağrıda bulunmaktadır” denildi.


Haber Okunma Sayısı : 1016
20.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın