Pass

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala Zonguldak’ta kurulan hayvan pazarında hareketlilik başladı. Kurban pazarı esnafı ise yem fiyatlarındaki artış, ithal hayvan ve AVM’lerde kurbanlık satılması sebebiyle tepki gösterdi.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Zonguldak’ta kurulan hayvan pazarında da hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Geçen yılki bayrama göre fiyatların daha ucuz olduğunu belirten hayvan satıcıları, yem fiyatlarının yüksek olması sebebiyle karlarının düştüğünü, buna rağmen satışların düştüğünden şikâyetçi. Büyük AVM’lerde kredi kartı ile hayvan satışları ve ithal hayvanlar sebebiyle satışların yeterli seviyeye ulaşamadığını ifade eden kurban pazarı esnafı, halkı yerli hayvan alması gerektiği yönünde uyardı. Bir pazar esnafı ise “50 liranın 100 liranın peşinde koşuyoruz. Gece gündüz burada yatıyoruz. Bir kilo kıyma olmuş 40 lira. Buna rağmen ucuzdan hayvanlarımızı satıyoruz. Bir çuval yem 50-55 lira olursa biz nasıl kar edeceğiz?” ifadelerini kullandı.
Zonguldak Kurban pazarında küçükbaşlar 600 ile 800 arasında alıcı buluyor. Büyükbaş hayvanlar ise 11 bin liraya kadar yükseliyor. Haber Okunma Sayısı : 925
20.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın