Pass

Çaycuma Katma Değeri Yüksek Ahşap Ürün Üretimi için imza atıldı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA)’nın 2015 yılı Yöresel Değerler Mali Destek Programları kapsamında sunmuş olduğu “Çaycuma Katma Değeri Yüksek Ahşap Ürün Üretimi” konulu proje destek almaya hak kazandı ve uygulama için imzalar atıldı.

Projenin Çaycuma için önemli bir katma değer yaratacağının altını çizen Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Rifat Sarsık; “Gerçekleştireceğimiz bu proje ile orman ürünlerinden elde edilen katma değerin, artırılmasını ve orman ürünleri sanayisinin bölge gayri safi katma değer içindeki payının yükseltilmesine katkı sağlamayı hedefledik. Proje kapsamında eğitim amacıyla atölyeler kurulacak, bu atölyelerde 20 kadın ve 10 gence konu ile ilgili eğitim ve sertifika verilecektir. Böylece her biri kendi atölyelerini kurabilecek nitelikte ahşap imalatçıları veya uzman personeli olarak ekonomik hayata atılacaklardır. Proje bütçesinin toplamı 184.000 liradır. 9 aylık uygulama süresi olan projemizin bölgemize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 983
18.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın