Pass

Çaycuma’nın Pehlivanlar Mahallesinde ikamet eden bir kadın banyoda çocukları tarafından ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Pehlivanlar Mahallesinde 2 çocuk annesi Saliha Odabaş(33) sabah saatlerinde çocukları tarafından banyoda ölü bulundu. Annelerini banyoda ölü gören çocuklar komşularına haber verdi. Komşuların ihbarı ile eve gelen 112 Acil Servis ekipleri kadının öldüğünü belirledi ve olay yerine gelen polis ve Savcının incelemesinin ardından anne Saliha Odabaş cenaze otopsi için Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Genç kadının kalp krizinden öldüğü tahmin edilirken, bir süre önce eşinden boşandığı ve çocuklarıyla birlikte yaşadığı öğrenildi.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1561
18.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın