Pass

Gökçebey Kaymakamı Bünyamin Bilgin; "Yöresel Herkime Evinin Kültür Turizmine Kazandırılması" isimli projeyi imzaladı.

Gökçebey Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan, Gökçebey Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığının proje başvuru sahibi, Gökçebey Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Hacımusa Köy Muhtarlığının iştirakçisi olduğu " Yöresel Herkime Evinin Kültür Turizmine Kazandırılması" isimli iki yüz bin TL bütçeli proje için Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı ile sözleşme imzalanarak projenin uygulanma aşamasına geçildi.
Gökçebey Kaymakamı Bilgin; "Gökçebey' in Turizme kazandırılması için oluşturduğumuz projenin bu gün sözleşmesini imzalayarak, projenin hayata geçirilmesinin ilk adımı atmış bulunuyoruz. Gökçebey' in doğal güzellikleri, bilinmeyen tarihi dokusu ve bir çok özelliğini ön plana çıkarmak ve turizme kazandırmak adına pilot bir uygulama olan " Yöresel Herkime Evinin Kültür Turizmine Kazandırılması" projesini, bundan sonra uygulanması düşünülen turizm projeleri için bir dinamik olarak görüyor, projenin yörede ve Gökçebey' de sosyoekonomik değişimler yaratacağını da umut ediyoruz. Öte yandan uygulanacak proje ile Gökçebey'in yerel tarihi değeri olan Çantı evlerinin tanıtımı yapılmış ve oradaki diğer evlerinde yok olup gitmesinin önüne geçilmiş olması açısından projeyi çok önemsiyoruz. Bu vesile ile projenin Gökçebey'e hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.


Haber Okunma Sayısı : 946
18.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın