Pass

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, alçakça yapılan saldırıları kınadı.

Ülkemizin Değişik bölgelerinden gelen, şehit haberleri Milletimizi yasa boğmakta, Askerlerimize, polislerimize, doktorumuza, öğretmenimize çok sayıda vatandaşımıza yapılan bu saldırılarda Vatandaşlarımız ve Güvenlik güçlerimizden çok kişi yaşamını yitirmektedir.

Terör saldırılarında Vatanımızın kıymetli evlatları şehit edilirken, ülke olarak yasta ama dimdik ayakta durmaktayız. Vatan toprağını savunmak uğruna dün Dağlıca'da Meydana gelen Hain ve alçakça yapılan saldırıda, Bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan saldırıyı nefretle kınıyorum.

Ülkemizin huzuru ve güvenliğini bozmayı hedefleyen bu alçak saldırıyı düzenleyenler şunu bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin hiçbir döneminde, en zor şartlarda bile şer odaklarına boyun eğmemiş ve bundan sonra da eğmeyecektir.

Dağlıca'dan son gelen şehit haberi yüreğimizi daha da burksa da, biliyoruz ki şehitler ölmez,  Milletimiz emin olsun ki bu terör olaylarını gerçekleştirenler hiçbir zaman çirkin amaçlarına ulaşamayacaktır. Bu alçakça hain saldırı neticesinde yaşamını yitiren, şehit askerlerimizin ailelerine ve yakınlarına, daha önceki zamanlarda yurdumuzun dört bir yanında şehit olan tüm evlatlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı dilerim.

 


Haber Okunma Sayısı : 1175
17.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın