Pass

 “Çok iyi” gibi gözüken adaylar üzerinde bir daha düşünün. Unutmayın “Ağuyu altın tas içre sunarlar, bal da onun suç ortağı”.

 Şu “Kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyen” sahte cömertlere sakın fazla itibar etmeyin. Sizden ihtirasla görev talep edenlere var ya istediklerini vermeyin.

 Eğer, kim neyi ihtirasla istiyorsa, o iş onun için dua ile istenen belaya dönüşür. Siz onların istediklerini onlara vermediğinizde görelim bakın bakalım, daha önceki nezaketlerinden eser kalıyor mu?

 Onların işi hizmet falan değil teşkilatçılık hiç değil, aday yapılmadıkları zaman, hâlâ cömertler mi?

 Tabii ki işi ehline vereceksiniz. Tabii ki dürüst, tabii ki cesur insanları seçeceksiniz. Ehliyet ve liyakat yoksa istişare ve şûra yapamayan, kibirli, başkaları ile birlikte çalışma konusunda sorunlu kişilere dikkat edin Adaletli olun Hz.Ömeri unutmayın.


Haber Okunma Sayısı : 1011
17.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın