Pass

Şehit Çağdaş Arslan'ın cenazesi Saltukova Havaalanı'na getirildi. Cenaze konvoyla Beycuma'ya götürülecek Şehit Çağdaş Arslan'ın yarın öğle namazına müteakip Beycuma'da kılınacak cenaze namazının ardından defnedileceği açıklandı.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şöyle:

“17 Eylül 2015 Perşembe günü Beycuma Beldesi Merkez Camisi’nde kılınacak olan öğle namazına müteakiben şehidimizin naaşı Beycuma Karadere Köyü’ne defnedilecektir.

Tüm halkımız cenaze merasimine davetlidir.”

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1146
16.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın