Pass

  Çaycuma Kapalı Spor Salonu’nun bakım ve onarım çalışmaları için Spor Toto Genel Müdürlüğü 356 bin liralık katkıda bulundu.

  AK Parti Çaycuma İl Başkanı Ahmet Çolakoğlu’nun girişimleri sonucunda Çaycuma Kapalı Spor Salonu’nun bakım onarım çalışmaları için Spor Toto Genel Müdürlüğü 356 bin TL’lik katkıda bulundu. Çolakoğlu’nun Gençlik ve Spor Bakanlığı’na yaptığı girişimler sonucu Çaycuma Kapalı Spor Salonu’nun bakım onarım çalışmaları için Spor Toto Genel Müdürlüğü 356 bin TL katkıda bulunacağını açıkladı.

  Çalışmaların başlaması için AK Parti Milletvekilleri Faruk Çatuoğlu ve Hüseyin Özbakır’ın da büyük destek olduğunu belirten AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu yaptığı açıklamada, “İlçemizde böylesi tesislerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Elimizden geldiğince ilçemize katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız girişimler sonucu Spor Toto Genel Müdürlüğü 356 bin TL katkı yapacaklarını açıkladı. Bu konuda bize destek olan Gençlik ve Spor Bakanımıza, AK Parti Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Hüseyin Özbakır’a teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 


Haber Okunma Sayısı : 1668
16.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın