Pass

    Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan yeni düzenleme ile daha etkin ve daha güçlü hizmet vermek amacıyla şehir merkezinde bulunan Çarşı Polis Merkezi ile Soğuksu Polis Merkezi, İç İşleri Bakanlığı’nın onayı ile birleştirildi. 

   Yeni adıyla Karaelmas Polis Merkezi Amirliği olan polis merkezinin hizmet binaları Soğuksu’da törenle açıldı. Açılış törenine; Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak Belediye Başkanı muharrem Akdemir, il Jandarma Komutanı Haluk Selvi Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, Vali Yardımcısı Hüseyin Ergi, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, Orman Bölge İl Müdürü Ahmet Sırrı Beşer, Türkiye İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, daire amirleri ve müdürler katıldı.
   Polis merkezinin açılış kurdelesini Zonguldak Valisi Ali Kaban, AK Parti Milletvekili Hüseyin Özbakır ve İl Emniyet Müdürü Osman Ak birlikte kesti. Açılışta konuşan Vali Ali Kaban, “Hayırlı uğurlu olsun, zaten daha güçlü bir birim oluşturma yönünde bir proje vardı. Bunu hayata geçirmiş bulunuyoruz. Tabi bu burada kalmayacak. Bu proje daha büyük ve mükemmel bir yer haline döner. Bu bir başlangıç, Ereğli’de de aynı şekilde bir çalışmamız olacak” dedi. Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Vali Kaban ve açılışa katılanlara Polis Merkez Amirliği’ni gezdirerek tanıttı.
   Mardin’in Nusaybin ilçesinde şehit düşen Zonguldaklı polis memuru Şehit Çağdaş Arslan’a Allah’tan rahmet dileyerek başlayan Zonguldak Valisi Ali Kaban, “Bildiğiniz gibi bugün şehidimiz de var. Şehit kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum, kederli ailesine de sabırlar diliyorum. Gerçekten çok zor bir durum. Geçen gün şehit ailelerinin ve gazilerimizin yürüyüşünde belirttiği gibi bizim suskunluğumuz şehitlerimize olan saygımızdandır. Bir taraftan da hayat devam ediyor, halkımıza daha güçlü hizmet verebilmek için polis merkezlerimizde birleştirilme yapıldı. Aynı zamanda da 8 motosiklet alındı. Bu motorların 4’ü Eren Enerji tarafından sağlandı, 3’ü Ereğli Organize Sanayi Bölgesi sağlarken, bir tanesi de İl Özel İdaresi tarafından sağlandı. Yeni araçlar da tanıtılıyor” ifadelerini kullandı.


Haber Okunma Sayısı : 956
16.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın