Pass


Sandalların Köyünün kanalizasyon sorununa İller Bankasından destek geldi.

Yıllardır çözülmeyen, Köyün kanalizasyon sorunu’nu “Her programda, sizlere bir telefon kadar yakınım diyen Zonguldak Milletvekili Özbakır çözdü.

Köy muhtarı Selahattin Ataman; Sayın Özbakır’ı telefonla aradım ‘’ Çaycuma ilçesi Sandallar köyünün, Yahyabaşoğlu ve Kadirefendioğlu mevkiinde kanalizasyon sistemi bulunmadığından atık Sular Yıllardır dışarıya akmakta ve Halkımız için sağlık açısından hayati tehlike oluşturmakta’’ olduğunu anlattım. Konuyla hemen ilgileneceğini söyleyen sn vekilimiz aradan geçen bir hafta içinde konuyu gerekli mercilere iletmiş ve Sandalllar köyünün dosyası ile İller Bankası Genel Müdür Yardımcısı olan Yusuf BUYUK ‘ ten randevu alarak görüşme talep etmiş bunun neticesinde köyün bu yüzyılda kanalizasyon ve fosseptik gibi bir sorununun olmaması gerektiğini ve yapım için ihtiyacı olan ödeneğin hemen çıkartılması gerektiğini ve Zonguldak için her konuda özel ilgi beklediğini Genel Müdür yardımcısına ileten vekilimizin Köyümüze ne kadar değer verdiğini anlamış bulunmaktayız. Muhtar Ataman “Aradan 20 gün gibi kısa geçen bir süre zarfında köylerinin ihtiyacı olan Hayati, 470.00-Bin TL’lik KIRSAL PROJELER HİBE ödeneğin kısa bir zaman zarfında HİBE projesi ile köylerine 300.00.-TL’lik kısmının çıkartıldığını milletvekilimizi arayarak öğrendim. Köy taahhütnamemizi il özel idaresine teslim ettim, tüm gerekli izinleri alarak ihale aşamasına gelmiş bulunmaktayız. Beklentimiz hava şartlarının kötüleşmeden biran önce çalışmalara başlanılması. Yaptığımız çalışmalarda Emeği geçen başta sayın vekilimiz Hüseyin Özbakır olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2215
15.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın