Pass

 

Çaycuma’da evli ve iki çocuk babası Eray Muslu(41) intihar etti.

Çaycuma’da muskacı lakabıyla bilinen Ak Parti eski Belediye Meclis Üyesi Mustafa Muslu’nun oğlu ve ilçemizin sevilen iş adamlarından Eray Muslu(41) sabah saatlerinde Çaycuma Küçük Sanayi Sitesi’nde bulunan mobilya imalathanesinde giderek bürosunda intihar etti.

Olay yerinde inceleme yapılması için Cumhuriyet Savcısı geldi. Daha sonra Çaycuma Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Haber Okunma Sayısı : 3027
15.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın