Pass

    Zonguldak Şehit Aileleri tarafından 'Şehitlere Yas' yürüyüşü düzenlendi.

   Zonguldak Şehit Aileleri tarafından düzenlenen 'Şehitlere Yas Yürüyüşü'ne katılan yaklaşık bin kişi, slogan atmadan sessizce yürüdü. Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nce yapılan yürüyüş için Madenci Anıtı önünde toplanan şehit aileleri ve yakınlarına çeşitli siyasi parti ve sivil toplum örgütleri destek verdi. Yürüyüşte 'Şehitlerimiz için yastayız' yazılı siyah tişört giyen kalabalık, 'Suskunluğumuz şehitlerimize saygımızdandır', 'Türk-Kürt kardeştir, PKK kalleştir' gibi çeşitli pankartlar ve açtıkları dev Türk bayraklarıyla Gazipaşa Caddesi'nde slogan atmadan sessizce yürüdü. Yürüyüş, Valilik önündeki Şehitler Anıtı'nda sona erdi. Burada İstiklal Marşı okunduktan sonra şehitler için dua okundu.
    Zonguldak Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz yaptığı konuşmada, "Biz 40 bin kişinin kanını emenin idamını istiyoruz. TBMM'ye seçilen milletvekillerini biz seçiyoruz. Seçtiğimiz milletvekilleri 40 bin kişinin kanını içen adamı adada yatırmasınlar. Buna kimsenin hakkı yok. Bu ülkede 20 yaşında çocuklarımız ölüyor. Herkes gelir, 'Başın sağ olsun' der. 2-3 gün gelir. Bizim acımız bitmiyor" dedi.


Haber Okunma Sayısı : 934
14.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın