Pass

    Zonguldak Türkiye Taşkömürü Kurumu Karadon Müessesesi’nde onlarca madenci şehitler için dua etti. 

   Kuyu başında sabah düzenlenen terör şehitlerini anma törenine GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci, GMİS Genel Mali Sekreteri Adnan Tıksa, GMİS Karadon Şubesi Başkanı Kamalettin Karataş, şube yöneticileri ve çok sayıda madenci katıldı. Törende hain terör saldırıları sonucu şehit olan asker ve polis şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.
   Törene katılan GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci terörü kınadığını ve lanetlediğini belirterek şunları söyledi; “Bugün GMİS Karadon Şubemizin düzenlemiş olduğu şehitlerimizi anma günü için bir Kur’an-ı Kerim ve mevlit okutuldu. Bu tüm şehitlerimize armağan olsun. Ruhları şad olsun. Biz burada rahat gezebiliyorsak, rahat uyuyabiliyorsak onların sayesindedir. Son 1 aydın beri çıkan bu terör olaylarından ki tüm şehitlerimize Cenb-ı Allah’tan rahmet diliyorum ve hükümetimize diyorum ki bir an önce bu olayların durdurulması için elimizden gelini mücadeleyi kimle yapacaksak, eğer biz gerekiyorsak bizi de askere çağırsınlar, Biz önemli değil. Çoluk çocuğumuz hep beraber gideriz. Ama bir ön önce bu terörün durmasını istiyoruz.”
   GMİS Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska’da, “Terörü kınıyor ve şehitlerimizi rahmetle anıyorum” şeklinde konuştu.


Haber Okunma Sayısı : 902
14.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın