Pass

  Çaycuma da seyir halindeki otomobil alev alev yandı.
  Edinilen bilgiye göre, Çaycuma'ya bağlı Perşembe Beldesi ile Bartın'ın Kozcağız ilçesini birbirine bağlayan yolda seyir halinde olan Sami K. idaresindeki 67 VD 949 plakalı otomobil birden alev aldı. Sürücü otomobilini yol kenarına çekerek hemen dışarı çıktı. Sürücünün ihbarı üzerine olay yerine gelen Çaycuma Belediyesi'ne ait itfaiye ekipleri yanan otomobilden benzin sızdığını fark edince önce aracın LPG ve benzin akışı durduruldu. Daha sonra otomobil köpük yardımıyla söndürülerek, soğutma çalışması yapıldı. İtfaiye ekiplerinin yaptığı açıklamaya göre, yangının otomobilin elektrik aksamından çıktığı bildirildi. Yangın sonucu otomobil kullanılmaz hale geldi.


Haber Okunma Sayısı : 1042
14.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın