Pass

   Çaycuma da  kaynak makinesinden sıçrayan kıvılcım yangına sebep oldu.

  Edinilen bilgiye göre, Çaycuma'ya bağlı Geriş Köyünde Ramazan D.'ye ait evin 2. katında kaynak çalışması yapıldığı sırada kaynak makinesinden kıvılcım evin altında bulunan samanlığa sıçradı. Kıvılcımın sıçramasıyla kısa sürede samanlar alev aldı. Olay hemen Çaycuma Belediyesi'ne ait itfaiye ekiplerine bildirildi. Kısa sürede olay yerine gelen Çaycuma itfaiyesi yanan samanları kısa sürede yangın büyümeden kontrol altına alınarak söndürüldü.
  Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 


Haber Okunma Sayısı : 1004
14.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın