Pass

Çaycuma ilçesinde daha önceleri TRT televizyonunda çalışan gazeteci Nihat Yiğit’in kardeşi Talat Yiğit kalp krizinden vefat etti.

Çaycuma ilçesinde ikamet eden ve yıllar önce TRT televizyonunda görev yapan emekli Nihat Yiğit’in kardeşi 56 yaşındaki Talat Yiğit kalbine yenik düşerek hayatını kaybetti. 26. Dönem Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mithat Gülşen cenazeye katılarak, Yiğit ailesine başsağlığı diledi. Hayatını kaybeden Yiğit’in cenazesi Çaycuma Devlet  Hastanesi’nden alınarak ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazından sonra Aliköyü Mahallesi Aile mezarlığına defnedilecek.


Haber Okunma Sayısı : 1804
13.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın