Pass

 

Çaycuma Pehlivanlar Mahallesinde elektrik kontağından çıkan yangın bir otomobili kül etti. Çıkan yangın sonrası araç kullanılamaz hale geldi.

Edinilen bilgiye göre, olay, 13.15’de Pehlivanlar Mahallesinde meydana geldi. Ferdi Ş. idaresindeki 48 AS 933 plakalı otomobil park halinde iken kapılarda bulunan elektrik kablolarından araç birden yandı. Araç içinde olan sürücü Ferdi Ş. olaydan şans eseri kurtulurken otomobil ise kullanılamaz hale geldi. Aracını kendi imkanları ile söndüremeyen sürücü daha sonra Çaycuma Belediyesi İtfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa zaman sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangının söndürülmesinin ardından araçta maddi hasa oluştu. Polis çıkan yangınla ilgili soruşturma başlattı.

 


Haber Okunma Sayısı : 935
13.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın