Pass

     Hakkâri’nin  Dağlıca Bölgesi ve Iğdır İlinde teröristlerin yola döşedikleri mayınların patlaması sonucunda şehit olan asker ve polislerimiz için tüm yurtta  teröre lanet ve  şehitlere saygı yürüyüşleri düzenlenerek  terör lanetleniyor.

     Perşembe Beldesi’nde de hain saldırılarda şehit olan asker ve polislerimiz için 10 Eylül 2015 Perşembe günü, “Şehitleri anma ve teröre lanet yürüyüşü” gerçekleştirilerek  terör lanetlendi. Yürüyüşe yüzlerce vatandaş katıldı.
    Saat 19.30’da ellerinde Türk bayraklarıyla Perşembe Beldesindeki Atatürk anıtı önünde toplanan vatandaşlar, 1 dakikalık saygı duruşunda  bulundular. Ardından dev Türk bayrağı açarak Atatürk Caddesine doğru yürüyüşe geçen grup Şehit Astsubay Salim Uçar İlkokulunun önüne kadar yürüdü. Daha sonra Cumhuriyet (PTT) Caddesini takiben  Park Caddesi,  İnönü Caddesi, oradan da yeniden  Atatürk Caddesine inerek Çarşı içinde  hep birlikte  İstiklal Marşını okudular. Bazı vatandaşlar da kalabalık gruba evlerinin balkonuna çıkarak alkışlarla  destek verdiler.
     Yürüyüşe katılan vatandaşlar tarafından sık sık  ‘Şehitler ölmez, vatan bölünmez’, ‘Kahrolsun PKK’, ‘Ya Allah /Bismillah/Allahü Ekber, ‘Askere uzanan eller kırılsın’ ‘Her Türk asker doğar’ ‘vatan sana canım feda’  sloganları atıldı. Yürüyüş boyunca Dağlıca ve Iğdır’daki hain saldırılarda   şehit olan asker ve polislerin adları da tek tek   okunurken,  vatandaşlar ‘Burada ‘ diyerek karşılık verdi. Yürüyüşün sona ermesinin ardından vatandaşlar olaysız dağıldı.
     Şehitleri Anma ve Teröre Lanet Yürüyüşüne  Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Belediye Meclis üyeleri, Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Seyfettin Aydemir, CHP Perşembe Belde Başkanı İsmail Hakkı Durdu, mahalle muhtarları, bazı STK‘ların temsilcileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1097
11.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın