Pass

     Gökçebey Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından terör örgütü PKK’ya yönelik protesto yürüyüşü yapıldı. 

    Cumhuriyet Meydanında başlayan eyleme, Gökçebey Ülkü Ocakları Başkanı Zeki Maloğlu, Devrek Ülkü Ocakları Başkanı İsa Dereli ve Gökçebey MHP İlçe Başkanı Sezgin Karademir de katıldı.
    Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okuyan grup sonrasında İsmet Paşa Caddesi istikametine yürüyüşe geçti. Yol boyunca terörü lanetleyen sloganlar atıldı. Petrol istasyonu önünden geri dönen halk, İlçe Emniyet amirliği önünden tekrar Cumhuriyet Meydanına gelerek, okunan İstiklal Marşı’ndan sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

 


Haber Okunma Sayısı : 1028
10.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın