Pass

     Çaycuma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, terör örgütü tarafından şehit edilen tüm şehitlerimiz adına başsağlığı mesajı yayınladı.

    İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdemir, sosyal paylaşım sitesinden terör örgütü tarafından şehit edilen tüm şehitlerimiz adına başsağlığı mesajı yayınladı.

    Özdemir; “Vatan için Millet için Devletin bekası toprağa düşmüş şehadet mertebesine erişen aziz şehitlerimizin ruhları şad mekânları cennet olsun. Ailelerine, milletimize Yüce Allah sabırlar versin. Vatan millet, devlet düşmanı bölücü hainleri bu büyük Millet tükürüğüyle boğacak kudrete sahiptir. Allah milletimizin ve devletimizin yar ve yardımcısı olsun. Gün birlik beraberlik, kardeşlik günüdür. Gün sağduyu ve aklıselim ile hareket etme günüdür”


Haber Okunma Sayısı : 943
10.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın