Pass

    Çaycuma’nın Perşembe Beldesine bağlı Keçecioğlu mahallesinde emekli maden işçisi evinin banyosunda ölü bulundu. 
    Edinilen bilgiye göre, Çaycuma’ya bağlı Perşembe beldesinde ikamet eden 52 yaşındaki emekli maden işçisi evinin banyosunda ölü bulundu. Nihat Kocaman'ın banyoda hareketsiz yattığını fark eden eşi; sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler Nihat Kocaman'ın hayatını kaybettiğini belirledi. Üç çocuk babası olan Kocaman'ın banyoda düşerek başını çarpması sonucu hayatını kaybettiği tahmin ediliyor. Çaycuma İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler çevrede güvenlik önlemi alırken Nihat Kocaman'ın kesin ölüm sebebi adli tıp raporundan gelecek olan rapor sonucunda belli olacak.
    Kocaman'ın cesedi yapılan incelemelerin ardından hastane morguna kaldırılacak. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.


Haber Okunma Sayısı : 2850
10.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın