Pass

     Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Iğdır’da şehit olan Zonguldaklı polis memuru için ve tüm asker ve polis şehitleri adına taziye mesajı yayımladı. 

    Yapılan yazılı açıklamada İlçe Başkanı Çolakoğlu, “Ülkemizin geçtiği bu hassas dönemde terör örgütünce bilinçli olarak tırmandırılan menfur saldırılara maalesef her gün bir yenisi eklenmektedir. Her türlü terör eylemini kınıyor ve lanetliyorum. Bu hain saldırılardan birinin acısı da tüm Türkiye’ye olduğu gibi Zonguldak’a da düşmüştür. Iğdır’da görevi başında haince pusuya düşürülerek şehit edilen Zonguldaklı Polis Memuru Yusuf Yelkenci’ye Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, tüm Emniyet Teşkilatımıza ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.


Haber Okunma Sayısı : 1077
09.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın