Pass

 Özel kömür ocağındaki göçükte hayatını kaybeden madenci Alpay Çayır, Çaycuma, Dereköseler Köyü Kocamehmetoğlu Mahallesinde toprağa verildi.

    Kilimli ilçesine bağlı Gelik beldesinde özel bir maden ocağında dün meydana gelen göçükte hayatını kaybeden 40 yaşındaki Alpay Çayır, Çaycuma ilçesine bağlı Dereköseler Köyü Kocamehmetoğlu Mahallesi’nde toprağa verildi.

    Bugün sabah saatlerinde Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi morgundan alınan şehit madencinin cenazesi, ilk olarak Dereköseler Köyü’ndeki evine götürüldü. Çayır’nın yakınları, tabutun başında taziyeleri kabul etti. Burada okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından cenaze, köy camisine götürüldü. Öğle vakti İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun kıldırdığı cenaze namazına Kaymakam Serkan Keçeli ile çok sayıda vatandaş katıldı.

    Çaylı, evli ve 3 çocuk babasıydı.


Haber Okunma Sayısı : 1367
09.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın