Pass

      Çaycuma Miyanyedi Ofset ve Ekspres Gazetesi sahibi Hasan Miyanyedi, çaycumatv.net üzerinden Çaycuma TV’yi kurdu.

    TV yayıncılığının farkındalığını göstermek ve yaptığı işin ciddiyetini anlamak ve anlatmak amacıyla Marka Tescil başvurusunda bulundu. Miyanyedi Ofset ve Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Miyanyedi yaptığı açıklamada; Çaycuma’da ilk olarak her şeyimizin resmi kaydı olacak, vergimiz, oda kayıtlarımız tamamlandıktan sonra Çaycuma TV olarak isim hakkının da elimizde bulunması gerektiğini düşünerek Marka Tescil başvurumuzu yapmıştık ve sonucu bugün elimize geçti. Türk Patent Enstitüsü tarafından Çaycuma TV ticari bir marka olmuştur. Alt yapı ve stüdyo olarak yaklaşık 50bin lira harcadığımız TV yayınımız tüm Çaycuma’mıza ve Türk halkına hayırlı olsun. Çaycuma’da ihtiyaç olarak düşündüğümüz televizyonumuz inşallah 3 yıl sonra uydu yayını ile hizmet verecektir” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 3498
08.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın