Pass

   Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan ve görev yaptığı Şırnak’ta PKK terör örgütü ile girdiği çatışmada yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Sercan Sezer, GATA’daki tedavisinin ardından evine getirildi. 
   Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Balveren beldesi Milli Jandarma Karakolu kontrol noktasında görev yaparken bölücü terör örgütü PKK militanlarınca saldırıya uğrayan ve girdiği çatışmada yaralanan Jandarma Uzman Çavuş Sercan Sezer, tedavisinin ardından ambulans ile Kdz. Ereğli’deki baba ocağına getirildi. Askeri konvoy ile evinin önüne gelen Sercan Sezer, burada kendisini bekleyen yakınları ve vatandaşlar tarafından alkışlarla karşılandı. Deniz Piyade Albay Bülent Oral'ın elinden tutarak evine çıkarttığı Jandarma Uzman Çavuş Sercan Sezer, ölümden döndüğünü söyledi. Sezer konuşmasında, "Olayla ilgili pek bir şey söylememe gerek yok. Allah'a şükürler olsun, Allah korudu. Ölümden döndük. Sağ olsun, GATA'da komutanlarımız çok iyi baktı bize. Şu anda sağlığım iyi. Genciz, çabuk toparladık. Çok konuşmak istemiyorum. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ailelerine başsağlığı diliyorum. Benimle birlikte yaralanan Engin Özdemir üsteğmenimiz de çok iyi. O da estetik ameliyat oldu yüzünden. Sağlığına kavuştu. Konuşabiliyor" dedi.
   Yaralı Uzman Çavuş’un annesi Asiye Sezer ise evladının Allah tarafından kendisine bağışlandığını söyledi.
   Sezer ailesinin yakınları ile çok sayıda vatandaş eve gelerek Gazi Uzman Çavuş Sercan Sezer’e ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.


Haber Okunma Sayısı : 1414
08.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın