Pass

    Zonguldak Madenci Anıt’ında toplanan yaklaşık 500 kişi, açtıkları Türk bayrağı ile yürüyerek terör olaylarını protesto etti. 
  Zonguldak Madenci Anıtı’nda toplanan yaklaşık 500 kişi, açtıkları Türk bayrağı ile yürüyerek artan terör olaylarını protesto etti. Gazipaşa Caddesi üzerinde yürüyüşe geçen grup, Zonguldak Valiliği önündeki Şehitler Anıtı'na kadar yürüdü. 'Kahrolsun PKK', 'Zonguldak uyuma şehidine sahip çık', 'Her şey vatan için', 'Şehitler ölmez vatan bölünmez' sloganlarıyla yürüyen gruba caddedeki vatandaşlar da alkışlarıyla, sürücüler ise korna çalarak destek verdi. Şehitler Anıtı'nda şehitler anısına saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşı'nı okuyan grup, basın açıklamasının ardından dağıldı.


Haber Okunma Sayısı : 1030
08.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın