Pass

     Çaycuma’nın Şahnalar Köyü’nde bir evin yanında yaklaşık 10 yıldır yan duran elektrik direği tehlike arz ediyor. 

   Şahnalar Köyü Veliköyü Mahallesinde ikamet eden 40 yaşındaki Veli Şahin’ın evinin bahçesinde olan ve yaklaşık 10 yıldan bu yana yan duran elektrik direği, 3 katlı evin içinde yaşayan 11 haneyi tehlikeye düşürüyor. Köy sakinlerinden Veli Şahin evin bahçesinde duran direk için biran önce yapılması için yetkililere çağrıda bulundu. Şahin, “Bize bu yatık olan direk 10 yıldır zorluk çıkarmaktadır. Ben Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye dilekçe verdim. 2014 yılında ben dilekçe yazarak bildirdim. Bu direğin olduğu 3 katlı binada 12 hane yaşamaktadır. Bu tehlike her zaman tehlike arz etmektedir. Bilhassa bunu söylediğim halde iyileştirmiyorlar. Bakıyorlar, fotoğraflarını çekiyorlar, ilgilenmeden gidiyorlar. Yetkililere ben buradan sesleniyorum. Bu direğin bir an önce yapılmasını ve bize burada yaşayan 11 tane nüfusun zarar görmemesini istiyorum ve rica ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 874
07.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın