Pass

    

 Çaycuma’nın Nebioğlu beldesi Musaüstü Köyü civarlarında yapılması planlanan Gölet inşaatında vatandaşlar gelen yetkilileri engelleyerek çalışmaları durdurdu. 

    Geçtiğimiz gün Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü’nden Yazıköyü’ne gelen yetkililer burada Nebioğlu Beldesinin Musausta Köyü’ne yapılması planlanan Gölet inşaatında inceleme yapmak istedi. Vatandaşlar tepki göstererek yapılacak olan harita ve sondaj gibi çalışmaları engelledi. Yazıköyü sakinleri gelen yetkilileri durdurarak tutanak tutturdu. Tutanakta; “Planlama ihalesi yapılan Nebioğlu Musausta Göleti arazi çalışmaları esnasında Yazıköyü sakinlerinin çalışmaları yaptırmaması çalışanlara engel çıkarması nedeni ile 04/09/2015 tarih ve saat 14.00’de köy sakinlerine yapılacak çalışma ile ilgili bilgi aktarımında bulunulmuş, köy sakinleri çalışmayı yaptırmayacaklarını, göletin yapılmasını istemediklerini, ellerinden gelen bütün engeli çıkaracaklarını dile getirmişlerdir. Bu çalışmanın göletin yapılıp yapılmayacağına yönelik olduğunu, göletin yapımının çalışmasının olmadığı defalarca anlatılmasına rağmen çalışmalara izin vermeyeceklerini belirtmişlerdir” denildi.

 


Haber Okunma Sayısı : 898
07.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın