Pass

   26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri öncesi Adalet ve Kalkındırma Partisi’nden milletvekilliği aday adayı olan Mithat Gülşen, Çaycuma TV’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu.

   Çaycuma Ak Parti Milletvekili Aday Adayı ve Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV’nin İmtiyaz sahibi Hasan Miyanyedi’yi ziyaret etti.

    Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Mithat Gülşen Çaycuma TV’nin yeni yayın hayatı ile ilgili ziyaretinde şunları dile getirdi; “Çaycuma TV’nin kurulmasından dolayı mutlu olduğunu ve başta Hasan Miyanyedi ve Çaycuma TV çalışanlarına başarılar dilediğini bölgemizin, ilimizin ve ilçemizden büyük ses getireceğine, internet üzerinden de canlı haberler ile hizmet sağlayan Çaycuma TV’nin yeni yayın hayatında başarılar dilediğini” söyledi. 


Haber Okunma Sayısı : 1335
05.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın