Pass

     Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan, yaz aylarında kan bağışçılarına önemli bir azalma olduğunu belirtti. 

    Kan bağışçılarının azalması ile tedavi bekleyen hastaların tedavilerinin ertelendiğine dikkat çeken Kızılay kan Merkezi Müdürü Dr. Ömer Selim Alan, kan ihtiyacı için son günlerde taleplerin de aşırı derecede arttığını belirtti. Kanın önemine dikkat çeken ve vatandaşların duyarlılığını beklediklerini söyleyen Kızılay Kan Merkezi Müdürü Alan, “Kızılay Zonguldak Şubesi kan bağış kampanyalarına devam ediyor. Kan bağışı toplamak için iki otobüs kullanan Kızılay, otobüslerden bir tanesini Valilik önünde devamlı olarak bekletiyor. Kızılay Kan Merkezi’nin teknolojik olarak tüm imkanlara sahip olan yeni otobüsü ise ilçe ve beldelere giderek bağış topluyor. Zonguldak her an bağışçı ordusunu, üniversite ve diğer sosyal ekipleriyle kendisinden Türkiye’de söz ettiren bir il. Amacımız hiçbir vatandaşımızın ihtiyaç anında sıkıntı yaşamamasıdır. Malum Ramazan ayı içerisinde belirli periyotlarda aksamalar oldu. Havanın hala nemli ve sıcak olması ister istemez, hedeflediğimiz rakama ulaşmamızda bizleri sıkıntıya sokuyor. İnşallah havaların serinlemesiyle bunlardan bertaraf etmiş olacağız. Tüm Zonguldak’tan ricamız, 18-65 yaş arası sağlığı yerinde olan her vatandaşımızın kısa bir zaman ayırarak kan bağışında bulunmasıdır. Hiçbirimiz bir yakınımızın kan bulunamadığı için sıkıntı yaşamasını istemeyiz. Sağlığımız yerindeyken kanımızı paylaşalım. Kızılay’a destek olalım. Bir kan vererek üç tane hayat kurtaralım. Kan kardeşi olalım. Hem de kendi sağlığımıza sağlık katalım” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 999
05.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın