Pass

    Saltukova Beldesi'nde bulunan Atatürk Caddesi üzerinde kavşak çalışmasına başlandı.
    Zonguldak'ın tek kadın belediye başkanı olan Zerrin Güneş çalışma yapılacak alanda incelemelerde bulundu. Güneş çalışmalar hakkında bilgi aldı. Atatürk Caddesinden Karboğaz Mahallesine dönüş yolu kavşağını sökerek, yeniden yapmak üzere çalışmalara başladıklarını ifade eden Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, "Daha önce dar olan dönüşler, yeni yapacağımız kavşak bitirildikten sonra daha geniş olacaktır. Bu da araçlarımıza daha geniş dönüş imkanı sağlayacak ve kaza riskleri de ortadan kalkacaktır” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 978
02.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın