Pass

     Çaycuma İlçesi Perşembe Beldesi’nde iki araç kimliği belirsiz kişi ve kişiler tarafından yakıldı.

    Edinilen bilgiye göre Belde merkezinde araç sahiplerinin evlerinin önüne park ettiği Sefa Ö.’ye ait 67 AD 974 ve Gül Ö.’ye ait  06 TAT 23 plakalı  otomobiller  sabah saat 04.00 sıralarında alev aldı.

    Araçlarda meydana gelen patlamalarla uyunan çevre sakinleri itfaiyeyi aradı. Perşembe Belediyesi’ne ait itfaiye ekipleri tarafından söndürülen ve kullanılamaz duruma gelen araçlar çekici yardımı ile kaldırıldı.

    Birbirilerine 800 metre mesafede bulunan araçların sahipleri olayla ilgili şüphelendikleri kimse olmadığını söyledi.

    Çevrede geniş çaplı inceleme başlatan jandarma ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek olayı çözmeye çalışıyor.


Haber Okunma Sayısı : 1116
02.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın