Pass

  Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, partisinin karıştırılmak istendiği bir dönemde sarf ettiği sözlerden dolayı özür diledi. 
    Milliyetçi Hareket Partisi Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan ile birlikte Ereğli ilçe başkanlığına gelen Hamdi Ayan, Milletvekili Çakan’ın ardından söz alarak, dün sarf ettiği bazı sözlerden dolayı Zonguldak kamuoyu ve halkından özür dilediğini söyledi. Ayan, Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili çıkarttığı vilayetlerde saldırıların yaşandığını söylediği konuşmasında “O anki atmosfer gereği sözler oldu. Bu benim kendime de yakıştırmadığım sözler oldu: açıkça söylüyorum. İlçe başkanlığımda dahil yaklaşık 11 yıldır başkanlık yapıyorum. Daha öncesi de var. Bu zamana kadar siyasette hep bir seviye ve birlik, beraberlik olsun diye gayret eden insanda benim. Şimdi biliyorsunuz ki 60 gün içerisinde bir seçim yapılacak.

Milliyetçi Hareket Partisinin kadrolarına bir saldırı var. Bu sadece Ormanlı belediye başkanı ile alakalı değil. Bizim İl yöneticilerimize ‘Orada sen iş yapamıyorsun. Bizim yanımıza gel’ diyerek Partimizi dağıtmak isteyenler var. İşte böylesi bir süreçte bu hadise yaşanmıştır. Ağzımdan çıkan bu sözlerden dolayı Zonguldak halkından kamuoyundan, o cümleleri duyan bütün vatandaşlarımızdan özür diliyorum.

Ama biz kediye kedi demeliyiz arkadaşlar. Bunu da saklamamalıyız. Bu konularla ilgili benim şahsıma gelen diğer siyasi partilerin belediye, il meclisi üyesi olan arkadaşlarımız var. Görüşmek isteyenler var. Biz onlara şunu söylüyoruz. Seçildiğiniz partide kalmanızda fayda var. Siyasette seviye düşmesin. Süresi bittiği zaman gelin görüşelim diyoruz. Biz bunu yapıyoruz. Ama Milliyetçi Hareket Partisi’ne Beştepe’de ki Cumhurbaşkanının talimatı gereği Milliyetçi Hareket Partisi’nin milletvekili çıkarttığı vilayetlerde operasyon yaptırıyorsunuz. İşte burada bir sinir harbini ben yaşadım. İşte bundan dolayı Zonguldak Kamuoyundan Zonguldaklı hemşerilerimden özür diliyorum. Diğer kısımlarda bana göre fazlasını da hak etmişlerdir. Çünkü sizlerin de bilmediği bana gelen daha farklı bilgilerde var. İşte bu nokta da bir hadise yaşanmıştır. Onu söylemeye çalışıyorum. Ormanlı belediye başkanı ile ilgili söyledim: Kim nereye hizmet etmek istiyorsa etsin. Bundan dolayı bir problem yok. Ancak istediğimiz şu dur ki beraber yaşadığımız bu Zonguldak’ta, hep sıkıntıları dile getirdiğimiz bu Zonguldak’ta sırf siyaseten 3-5 oy alalım Milliyetçi Hareket Partisi’ne bir darbe vuralım diye bunları yapmaya gerek yok. Bunları anlatmaya çalışıyoruz biz. Dolayısıyla böyle bir sürece katkı sağlayan arkadaşlarımızın da aramızda gerek olmadığını anlatmaya çalıştık. Mesele budur” dedi.//iha


Haber Okunma Sayısı : 1192
01.09.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın