Pass

     Ak Parti Çaycuma İlçe Yönetimi, ilçemizde 10 yıl görev yapmış ve geçtiğimiz haftalarda Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Ahmet Karayılmaz’ı ziyaretler ettiler.

    Çaycuma Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Çetin Hotlu, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri İlhan Gedik, Coşkun Sarıel, Hasan Miyanyedi ve Ahmet Ali Başören ile birlikte kısa bir süre önce Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanan Ahmet Karayılmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

    Çolakoğlu ve ilçe yönetimi gerçekleştirdiği ziyarette Karayılmaz’a başarılar dileyerek kendisini ağırladıkları için teşekkür etti.

    İlçe Yönetimi daha sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun’a ve Ak Parti İl Başkanı Zeki Tosun’a da bir dizi ziyaretler yaptı. Ziyaretlerin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

 


Haber Okunma Sayısı : 1019
19.08.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın