Pass

 

Zonguldak’ta baba yadigarı bir otomobil alev alev yandı. Sürücü otomobilden son anda inerek kendisini kurtardı.


  Olay, bugün 15.00 sıralarında Site Mahallesi Gelincik Sokak üzerinde meydana geldi. Babasından kalan 67 DT 491 plakalı 1977 model otomobile gözü gibi bakan İlhan Y. sokakta manevra yaptığı sırada araç bir anda alev aldı. Son anda inerek canını kurtaran İlhan Y.’nin yardımına çevrede bulunanlar koştu. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri alev alev yanan otomobili söndürdü. Otomobil ise yangının ardından kullanılmaz hale geldi.
Otomobilin babasından kaldığını söyleyen İlhan Y., “Baba yadigarıydı. Bir anda alev aldı. Korktuk. Son anda inerek kendimi kurtardım” dedi.
  Polis ekipleri yangınla ilgili soruşturma başlattı.

 


Haber Okunma Sayısı : 927
13.08.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın