Pass

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, uygulanacak olan yeni imar planının Belediye Meclis Salonu'nda katılımcılara tanıtıldığını bildirdi.

Kantarcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni çevre yolları, yeni köprüler ve kentsel alanlarla ilgili çalışmaların yoğun ilgi gördüğünü söyledi.

 

Yeni imar planının ilçe heyecan yaratacağını ifade eden Kantarcı, şöyle konuştu: "Yeni imar planıyla ilgili hazırladığımız taslağı slayt sunumuyla katılımcılara tanıttık. İleriki günlerde uygulamaya geçeceğiz. Bu yeni çalışmamız Çaycuma'da heyecan yaratacak. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum."Toplantıya, Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayri Kandemir, Çaycuma TSO Başkanı Rıfat Sarsık, Prf. Dr. Erol Köktürk ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

 


Haber Okunma Sayısı : 951
13.08.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın