Pass

   Zonguldak'ta piyasaya sahte para sürmek isteyen 2 kişi, tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Zonguldak'ta 100 TL'lik banknotlar halinde 2 bin TL sahte parayı piyasaya sürmeye çalışan iki kişi, Zonguldak Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nin başarılı çalışması sonucu yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Çankırı'dan 18 EL 969 plakalı otomobille Zonguldak'a gelen 25 yaşındaki M.K. ve 28 yaşındaki S.A.'nın sahte para bulundurduğu ihbarını alan KOM ekipleri harekete geçerek, Zonguldak girişinde aracı durdurdu. Araçta yapılan incelemede 100 TL'lik banknotlar halinde 2 bin TL bulan ekipler, M.K. ve Ankara itfaiyesinde memur olduğu öğrenilen S.A.'yı gözaltına aldı. Ayrıca ekipler paraların dağıtıldığı marketleri de belirleyerek mağdur olan vatandaşlara yardımcı oldu.
Emniyetteki sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen zanlılar tutuklanarak ceza
evine gönderildi.


Haber Okunma Sayısı : 1119
13.08.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın