Pass

  AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, Zonguldak İl Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğünü ziyaret etti. 
  AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, beraberinde AFAD- SEN Genel Başkan Yardımcısı Murat Aldağ ile birlikte Zonguldak İl Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğünü ziyaret etti. Çalışmalar hakkında bilgiler alan AFAD-SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, Zonguldak İl Afet ve Acil Durum Şube Müdürü Ferhan Mekikli ve çalışan personel ile görüş alış verişinde bulundu. 
Ziyarette açıklamalarda bulunan AFAD- SEN Genel Başkanı Ayhan Çelik, "Daha önce biz yerel yönetimdeyken yerel yönetim hizmetleri sınıfında olduğumuz zaman ki ekonomik anlamdaki katkılar farklıydı. Türkiye'nin 81 İlinde mağduriyetler yaşandı. bu mağduriyetler yaşanırken mevcut sendikaların AFAD için hiç bir şey yapmadığını gördük. biz en iyisiyiz demelerine rağmen hep geriye doğru gittiler. Biz kendi hakkımızı kendi sorun ve sıkıntımızı AFAD çalışanı içinde bir arkadaşımızın katkısı yapılması halinde daha faydalı olacağını düşündüğümüz için bu çıktık. Sizler adına ben Zonguldak yönetimine teşekkür ediyorum biz daha Zonguldak'a gelmeden teşkilatımızı oluşturdu. Ziyaret amacımız hem tanışmak hem de görüş alış verişinde bulunmak bizleri kabul ettiğini için teşekkür ediyorum" dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1091
13.08.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın