Pass

     Çaycuma'da, 350 genç asker görev yerlerine davul zurna eşliğinde gönderildi. 


Çaycuma’da acemi birliklere gitmek üzere asker adayları davul zurna eşliğinde uğurlandı. 94/3 tertip olarak görev yerlerine uğurlanan askerler, yakınları tarafından gözyaşları içerisinde yolcu edildi. Çaycuma İstasyon Mahallesi Şehirlerarası otobüs Terminali’nde görev yerlerine gitmek üzere gelen asker adayları davul zurna eşliğinde oynatılarak uğurlandı. Bu yıl 94/3 tertip olarak görev yerlerine uğurlayan asker aileleri duygusal anlar yaşarken gözyaşlarını tutamadı. Otobüslere binmeden önce asker aileleri ve asker adayları davul zurna eşliğinde oynatılırken, asker yakınları o eğlenceli dakikaları cep telefonlarına kayıt etti. Otobüslere binen askerler ıslıklar ve alkışlar eşliğinde görev yerlerine uğurlandı. Çaycuma’dan bu yıl askere gidecek olan genç sayısının yaklaşık 350 olduğu, görev yerlerine giden asker sayısının ise 100’e yakın olduğu öğrenildi.


Haber Okunma Sayısı : 1050
13.08.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın