Pass

Çaycuma Belediyesi’nin Nilgün Çelik yönetimindeki Halkoyunları ekibi 78 kişi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Yeni hizmet binasının 7. katındaki çok amaçlı salonda çalışmalarını sürdüren halkoyunları ekibi, Zonguldak ve Ankara yöresi oyunlarını hazırlıyor.

Katılımın rekor düzeyde olduğunu söyleyen Çelik, “Çaycuma’daki tüm kutlama ve özel günlerde gerek Zonguldak yöresi kostümlerimiz, gerekse Atatürk baskılı tişörtlerimizle gösteri yapmaya, kentimize renk katmaya, Çaycuma’yı kent dışında temsil etmeye hazırız” diyor.


Haber Okunma Sayısı : 388
02.12.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın