Pass

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik hazırladığı Gelişim Programı (DÖGEP) çerçevesinde Çaycuma’da görevli  24 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeninin  katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Uzmanı Adem Gülşen tarafından “Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi” derslerinde etkili etkili iletişim becerileri, etkili lider öğretmenlik, sınıf yönetimi, sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışları" konusunda seminer verildi.


Haber Okunma Sayısı : 419
02.12.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın