Pass

Çaycuma Manda Yoğurdu Coğrafi İşareti’nin uygulama aşamasındaki hazırlık çalışmaları için paydaşlarla değerlendirme toplantısı yapıldı.

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılan ve Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu, Zonguldak Manda Birliği Başkanı Memduh İnam, TMMOB  Gıda Mühendisleri Odası Zonguldak Temsilcisi Tuğrul Dereli, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Gıda Uygulama ve Araştırma Merkezi (ZBÜ GIDAMER) Müdürü Dr. İrem Ulusoy, ZBÜ GIDAMER Öğretim Görevlisi Dr. Sinem Çolak, ZBÜ GIDAMER Öğretim Görevlisi Utku Duran ve Çaycuma TSO Genel Sekreter Yardımcısı Recep Acar’ın katıldığı toplantıda Çaycuma Manda Yoğurdu Coğrafi İşareti’nin kullanımını kolaylaştırmak ve yaygınlaştırmak için hazırlanan yol haritası ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.


Haber Okunma Sayısı : 301
18.11.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın