Pass

MHP Çaycuma İlçe Başkanlığı’nı yeni teşkilat binasının açılış hafta sonu gerçekleştirilecek. İlçe teşkilatı 20 Kasım Cumartesi günü saat 10:00 da olan açılış için Çaycuma ilçesinde tüm köy muhtarları ve köy halkı ile bir araya gelerek davetiyelerini teslim etti.

83 köyün tamamına yapılan ziyarette köy halkı ve köy muhtarları ilçe teşkilatı üyelerini karşıladı. Samimi bir ortamda geçen sohbetler ile davetiyeleri teslim edildi.

Aynı anda 83 köyü ziyaret eden MHP Çaycuma İlçe Teşkilatı üyeleri büyük bir özveri ile çalışarak açılışa tüm Çaycuma halkını davet etti.


Haber Okunma Sayısı : 389
18.11.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın