Pass

Çaycuma Yukarı Taşçılı Ortaokulu öğrencilerinin öğretmenleri rehberliğinde hazırlamış olduğu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarının açılışı gerçekleştirildi.

13 projeden oluşan fuar açılışına Kaymakam Muharrem Coşgun, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, Şube Müdürü Nusret Parlak, Şube Müdürü Muharrem Yol, AK Parti İlçe Başkanı Birol Yiğit, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şeref Köktürk ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, köy muhtarları, daire amirleri, okul ve kurum müdürleri katıldı. Açılış öncesinde projeler hakkında bilgi veren Okul Müdürü Mustafa Aydın; salgın döneminde okullarından uzak kalan öğrencilerin okul iklimine uyum sağlamaları amacıyla bu tarz bilimsel, sanatsal, kültürel ve sportif faaliyetleri fırsat olarak gördüklerini ve yeniliğe açık, merak eden, araştırmacı, projeci ve bilimsel bir okul kültürü oluşturmak amacıyla da TÜBİTAK Bilim Fuarlarına ayrı bir önem verdiklerini ifade etti.

Açılış kurdelesini kesen Kaymakam Sayın Muharrem Coşgun ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, proje stantlarını tek tek gezerek öğrencilerden tüm projeler hakkında bilgi aldı.

Yaratıcı ve özgün projelerin yer aldığı fuarı ilgiyle takip eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş; projede emeği geçen öğrenci, öğretmen ve idarecileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.


Haber Okunma Sayısı : 454
28.10.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın