Pass

Kışla Ortaokulu-Çomranlı İlkokulu Çevre Köyleri Muhtar ve İmam-Hatipleri ile birlikte 1.İstişare Toplantısı yapıldı.

Çomranlı İlkokulunda düzenlenen 1.İstişare toplantısına; Çomranlı Köyü Muhtarı Recep Uçak, Kışla Köyü Muhtarı Rıfat Demirkesen, Akpınar Köyü Muhtarı İnan Akgün, Çayköy Muhtarı Yüksel Akar, Esentepe Köyü Muhtarı Murat Bozacı, Yukarı Göynük Köyü Muhtarı Ahmet Salman, Yukarıdere Köyü Muhtarı Dursun Acar, Esenyurt Köyü Muhtarı Mevlüt Karabulut, Kışla Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Gültekin Aslan, Çomranlı İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanı Aziz Kocabostan katıldı.

Kışla Ortaokul Müdürü Yücel Çelik ve Çomranlı İlkokulu Müdürü Mesut Keleş başkanlığında gerçekleşen toplantı neticesinde; Çevre köylerde yapılacak çalışmalarda, toplum hizmetlerinde, bayram, düğün, cenaze törenlerinde iletişim ağı kurarak birlikte hareket edilmesine, köylerde eğitim öğretim gördüğü kurumların daha kaliteli ortamlarda hizmet verilebilmesi, korunması, kalkınması için önlemler alınması ve Çomranlı İlkokulu'nun ön kısımdaki 150 metre ihata duvarının imece usulü ile briketten yapılarak yenilenmesine karar verildi. Ayrıca sağlık ocakları daha güzel ortamlarda hizmet verilebilmesi için çevre köyleri olarak destek olunup önlemler alınmasına, köylerde Camii, Kur'an Kursu, yine mezarlık ve köyün ortak kullanım mekân ve alanlarının güzelleştirilmesi ve geliştirilmesi için destek olunması, önlemler alınmasına; toplumsal yaşantıların daha kaliteli ve verimli olması için köyler de uygun mekânlarda eğitici seminer, kurs vb. açılmasına toplantıya katılan tüm katılımcılar tarafından benimsenerek karar altına alındı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş, toplantıya katılan tüm çevre köy muhtarları, imam hatipleri, okul aile birliği başkanları ve okul müdürlerini yaptıkları çalışmadan dolayı tebrik ederek; “Yaşadığınız çevrenin daha yaşanabilir hale gelmesi, eğitimin aksayan taraflarının birliktelikle bertaraf edilmesi ve birlik beraberlik içerisinde atılan atılımların ilçemize örnek olmasını diliyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 263
28.10.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın