Pass

Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti. Bir dizi temasta bulunmak üzere Zonguldak’a gelen Babacan bir yerel televizyon kanalının Çaycuma’da düzenlediği programa katıldı.

Program sonrası yanında Genel Başkan Yardımcıları Selma Aliye Kavaf, Ali Ufuk Yaşar, Batı Karadeniz Bölge Koordinatörü Essum Aslan, Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş ve Çaycuma İlçe Başkanı Ünal Kurt’la birlikte Belediyeye gelen Babacan, burada, Başkan Kantarcı ile bölge ve yurt sorunları üzerine bir sohbet yaptı. Başkan Kantarcı, son derece samimi ortamda geçen ziyaretin ardından, günün anısına, Babacan’a bir plaket sundu.

 


Haber Okunma Sayısı : 357
23.09.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın