Pass

Uzun bir aradan sonra okullarda tüm kademelerde yüz yüze eğitim için ders zili çaldı.

Okullarımızda öğretmen ve öğrencilerimiz bir birleriyle buluştu ve hasret sona erdi. Bu nedenle Çaycuma Kaymakamı Muharrem Coşgun,  İlçe Milli Eğitim Müdürü  İsmail Baş ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü  İsmail Çelebi ile birlikte Yukarıtaşçılı İlkokulu-Ortaokulunu, Ticaret ve Sanayi Odası Fen Lisesini, Barbaros Kutlutaş Ortaokulunu ve Atatürk İlkokulu' nu ziyaret ettiler.

Çaycuma Kaymakamımız Sayın Muharrem Coşgun ziyaret ettiği okullarımızdaki idareci, öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek onlara yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Kaymakam Muharrem Coşgun: “2021-2022 eğitim öğretim yılı öğretmenlerimize, öğrencilerimize, bölgemize, ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olsun. İnşallah sağlıklı, başarılı kesintisiz bir eğitim öğretim yılı olur” dedi.

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 150
07.09.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın