Pass

Deva Partisi Çaycuma İlçe Başkanı Ünal Kurt, Çaycuma’da gece başlayan yağmur sonrası oluşan korkutan tablo özelinde açıklamalarda bulundu.

Kurt, açıklamasında şu cümlelere yer verdi. “Çaycuma’mız gece başlayan yağmur ile adeta çok kısa süre içinde felakete ramak kala durumuna geldi. Birçok esnafımızın ekmek teknesinde maddi hasar oluştu. Esnafımız maalesef ticaretine devam etmesi gerekirken, ellerine fırça, çek pas ne buldularsa alıp, dükkân temizleme meşakkatine düçar olmak zorunda kaldılar.

Çarşının özellikle eski belediyeye yakın olan sokaklarımız uzun yıllardır bu şekilde. Yani altyapı eksikliği bilinen bir gerçek. Bu görüntüler Çaycuma’mıza yakışmıyor. Marka kent olmak sadece güzel görselli üstyapı ile değil, aynı zamanda sağlam altyapılar ile mümkündür. Belediyemizi ve diğer tüm ilgili makamları tez elden bu sorunu çözmeye davet ediyoruz.

Allah korusun, ülkemizde yakın zamanda vuku bulan sel felaketlerine şahit olduk. Canla başla oralara yardım götürmek için uğraş verdik. Aynı duruma düşmemek adına ivedilikle bu sorunu kökten çözmek için, sellere karşı “önlem” alınmalı. Geniş çaplı fizibilite çalışması yapılıp, ilk kazma bu amaçla vurulmalı.

Sele maruz kalan halkımıza, esnafımıza Çaycuma’mıza geçmiş olsun diyoruz. Tekrarının yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınmasını tavsiye ve temenni ediyoruz.”

Haber: Hakan Miyanyedi


Haber Okunma Sayısı : 482
02.09.2021Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın